Cześć, nazywam się Łukasz Połubianko - krótko opowiem Ci swoją historię

Jestem praktykiem biznesu – swoje umiejętności zdobyłem przez lata doświadczeń zarówno w dużych organizacjach jak i firmach rodzinnych, sam również jestem przedsiębiorcą. Jak widzisz sprawnie poruszam się w wielu środowiskach. W swojej karierze przeszedłem drogę od doradcy telefonicznego do managera wysokiego szczebla. Przez lata, na swojej drodze zawodowej spotkałem tysiące klientów, to dało mi szansę podpisać wielomilionowe kontrakty jak i ponieść trudne do zaakceptowania porażki zawodowe.

Jestem trenerem biznesu i managerem z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami. Już ponad 15 lat kariery zawodowej buduje efektywne zespoły lub samodzielnie prowadzę projekty dla czołowych firm w swoich branżach. Miałem okazję prowadzić projekty dla największej firmy telekomunikacyjnej w Polsce, jednego ze światowych liderów z sektora farmaceutycznego, czy największej w Polsce organizacji z pogranicza IT i transportu.

Poza zdobytym doświadczeniem, nie zapomniałem o tym, że ważna jest edukacja.

Jestem dyplomowanym inżynierem katedry Technicznej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ukończyłem trzy kierunku studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej: MenedżerskieTrenera Biznesu oraz Wystąpienia publiczne i przywództwo w biznesie.

Szkoliłem się pod okiem trenerów z takich marek jak House of Skills, Brian Tracy International czy LifeArchitect.

Prywatnie jestem miłośnikiem podróżowania na własną rękę, nurkiem, fanem koszykówki oraz angielskiej piłki, najchętniej jem i gotuje wszystko co azjatyckie, widziałem wszystkie filmy o Agencie 007 .

Mam szczęście podróżować przez życie z moją najlepszą przyjaciółką i zarazem narzeczoną – Martą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA