To pierwszy wpis na moim blogu – zatem wypada się przywitać.

Cześć – “jestę blogerę” 🙂

To pierwszy wpis na moim blogu – zatem wypada się przywitać: nazywam się Łukasz Połubianko. Jestem managerem, konsultantem i trenerem biznesu.

Na moim blogu znajdziesz wiedzę z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji, rozwoju osobistego czy zarządzania zespołem opakowana w nieco luźniejszą formę.

Nie zabraknie tu “mięcha” , ale wegetarianie mogą spać spokojnie – nikomu nie stanie się krzywda. Będzie tutaj tak, jak na mojej sali szkoleniowej – merytorycznie, z werwą, ale bez kija w… pewnej części ciała.

Dla kogo jest ten blog?

Hmm, dla sprzedawców, speców od obsługi Klienta, liderów, kierowników, managerów, dyrektorów, właścicieli firm, trenerów wewnętrznych i zewnętrznych dla osób, które szukają inspiracji. Dla tych, co chcą, od czasu do czasu wrzucić na warsztat “kawałek” treści w nieco innej, w mojej ocenie, bardziej strawnej formie.

Czego możesz spodziewać się na blogu?

Będę poruszał tematykę w jakiej siedzę od lat. Nie będzie tutaj lania wody i tekstów, które będą długie tylko po to, żeby wydawały się mądre. Długich wykluczyć nie mogę, ale gwarantuję, że będą zapakowane zgodnie z moimi standardami.

Będę podrzucać Wam inspiracje, w postaci książek, filmów, podcastów – bo na świecie jest rzesza wartościowych ludzi, którzy produkują świetne rzeczy. Trzeba ich za to nagrodzić 🙂

Na pierwszy ogień pójdą  “Style komunikacji według Taylora Hartmana”.
Bądźcie gotowi!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *